Askısız Lateks Korse Siyah
Askısız Lateks Korse Siyah
Askısız Lateks Korse Siyah
Askısız Lateks Korse Siyah
Askısız Lateks Korse Siyah

Askısız Lateks Korse Siyah

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺299,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺249,99(KDV Dahil)
lateks beden tablosu

Askısız Lateks Korse özel lateks kumaşı ve çelik balenleri sayesinde bel, göbek ve karın bölgesini giyildiği anda 2 beden ince gösterir. Düzenli kullanımda inceltme etkisi kalıcı hale gelir. Ayrıca dik durmanızı sağlar, bel ağrısını ve postür bozukluğunu önler. 

:

Askısız Lateks Korsenin içeriğinde 7 adet çelik balen, 3 katlı özel lateks kumaş, 3 kademe agraf bulunur. Çelik balenler 4 adet ön, 3 adet sırt kısmına gelecek şekildedir. Bu sayede vücudu orantılı bir şekilde sarar, postürünüzü düzeltir, vücudu dik tutar, sırt ve bel ağrısını var ise iyileştirir, ağrı oluşmasını önler ve en önemlisi lateks kumaşın ekstra sıkılığı ile birleşip belinizi kum saati şeklinde inceltir. Düzenli kullanımda bel, karın ve göbek bölgesinde kalıcı incelmeye ve sıkılaşmaya yardımcı olur.

 

*Lüften kullanım ve yıkama talimatını okuyunuz.

 

Kullanım Talimatı

Lateks korselerinizi eğer kronik bir rahatsızlığınız yok ise düzenli olarak gün içerisinde pamuklu bir atlet üzerinde 6-8 saat aralığında kullanmanızı öneriyoruz.

 

Yıkama Talimatı

Lateks Korselerin içeriğinde çelik balen bulunduğu için daha uzun ömürlü kullanım açısından elde ya da makinede yıkamanızı önermiyoruz. Her kullanımdan sonra havalandırmanızı ve belirli periyotlarda nemli bir bez yardımı ile silmenizi öneriyoruz.

Agraf
3 Kademe
Kumaş
%100 Lateks
Çelik Balen
7 Adet
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR